Apartament dwupokojowy w jednej z ekskluzywnych inwestycji w pierwszej linii brzegowej z widokiem na morze

W jednym z naszych apartamentów możesz spełnić swoje marzenia o porannej kąpieli w basenie, śniadaniu na słonecznym tarasie z widokiem na morze, popołudniu na piaszczystej plaży i kąpieli w ciepłym morzu. Apartament dwupokojowy (57 m2) w jednej z ekskluzywnych inwestycji w pierwszej linii brzegowej z widokiem na morze. Do plaży 50 m, marina w odległości 200 m… Apartament wykończony w wysokim standardzie, nowocześnie i stylowo umeblowany. Gotowy do zamieszkania!

Bedroom_wardrobeLivingRoomLivingRoom_balconyLivingRoom_viewKitchenetteBath_toilet41_t7e34_qyw

Zakup dokonywany jest bezpośrednio od firmy developerskiej, która działa na lokalnym rynku od ponad 20 lat, nie płacą Państwo prowizji pośrednikom. Pomagamy przy finalizacji transakcji na miejscu, jak również organizujemy wyjazdy w celu obejrzenia i wyboru nieruchomości.

Podczas nieobecności właściciela jest możliwość skorzystania z usługi wynajmowania apartamentu przez profesjonalnego operatora, zapewniając sobie tym samym dodatkowy dochód.

Zobacz opis inwestycji

W ofercie Mamy bogatą gamę wakacyjnych apartamentów w Bułgarii na sprzedaż o różnej wielkości i w różnych cenach, zapraszamy do kontaktu, doradzimy i przedstawimy konkretne propozycje zgodnie z Państwa oczekiwaniami:

E-mail: info@apartamentywakacyjnewbulgarii.pl

Telefon: (+48) 509 267 665

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *