Luksusowe apartamenty wakacyjne w narciarskim kurorcie Pamporowo

Bułgaria to nie tylko ciepłe morze. Nie wszyscy wiedzą, że Bułgaria to również wysokie góry oferujące wspaniałe warunki narciarskie oraz bogatą roślinność i cudowne widoki dla miłośników górskich wycieczek. Dlatego właśnie rozszerzyliśmy ofertę o luksusowe apartamenty w górach. Kompleks apartamentów położony jest na wysokości 1675 m nad poziomem morza w kurorcie narciarskim Pamporowo, znajduje się w bezpośredniej bliskości miejsca, z którego rusza kilka wyciągów narciarskich sięgających szczytu Sneżanka.

Przepiękny kompleks z tradycyjną bułgarską architekturą to miejsce dla miłośników nart i górskich wycieczek. W Pamporowo jest 17 tras o łącznej długości 37 km. Kurort jest także odpowiednim ośrodkiem do uprawiania narciarstwa biegowego w lasach górskich Rodopi. Istnieją trzy trasy biegowe o łącznej długości ponad 30 km. Latem to świetne miejsce do górskich wycieczek i kolarstwa górskiego.

Trzy budynki kompleksu zostały zbudowane w tradycyjnym stylu bułgarskim. Wszystkie apartamenty są wykończone i umeblowane, wyposażone w kominki i mają przepiękny widok na stoki góry Rodopi. W kompleksie znajdują się jacuzzi bar, SPA z azjatyckimi masażami i terapiami, jak również restauracja.

apartament-pamporowo-narty-bulgaria-zewnatrz6

apartament-pamporowo-narty-bulgaria-zewnatrz3

apartament-pamporowo-narty-bulgaria-wnetrze2 apartament-pamporowo-narty-bulgaria-wnetrze7 apartament-pamporowo-narty-bulgaria-wnetrze8

apartament-pamporowo-narty-bulgaria-wnetrze6 apartament-pamporowo-narty-bulgaria-wnetrze4 apartament-pamporowo-narty-bulgaria-lazienka

Apartamenty: ogółem 330, dostępnych 68

Dostępne apartamenty:
Studio od 31 m2 do 35 m2, ceny zaczynają się od 47 200 EUR
Dwupokojowe apartamenty od 48 m2 do 66 m2, ceny zaczynają się od 72 200 EUR
Trzypokojowe apartamenty od 65 m2 do 85 m2, ceny zaczynają się od 98 700 EUR
Czteropokojowy apartament 115 m2 w cenie 173 040 EUR

Zobacz opis inwestycji

apartament-pamporowo-narty-bulgaria-basen3 apartament-pamporowo-narty-bulgaria-spa apartament-pamporowo-narty-bulgaria-rozrywka3 apartament-pamporowo-narty-bulgaria-restauracja2

Zakup dokonywany jest bezpośrednio od firmy developerskiej, która działa na lokalnym rynku od ponad 20 lat, nie płacą Państwo prowizji pośrednikom. Pomagamy przy finalizacji transakcji na miejscu, jak również organizujemy wyjazdy w celu obejrzenia i wyboru nieruchomości.

Podczas nieobecności właściciela jest możliwość skorzystania z usługi wynajmowania apartamentu przez profesjonalnego operatora, zapewniając sobie tym samym dodatkowy dochód.

Zapraszamy do kontaktu, doradzimy i przedstawimy konkretne propozycje zgodnie z Państwa oczekiwaniami:

E-mail: info@apartamentywakacyjnewbulgarii.pl

Telefon: (+48) 509 267 665

Kontakt

Przejście do opisu wszystkich nieruchomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *