O nas / lokalizacja

Oferujemy na sprzedaż apartamenty wakacyjne w Bułgarii o wysokim standardzie.

Święty Włas. Kompleks składa się z 40 ekskluzywnych inwestycji. Jest to jedno z niewielu miejsc w Europie gdzie jest możliwość zakupu nowo wybudowanych apartamentów w pobliżu piaszczystej plaży z widokiem na morze. Każda inwestycja w kompleksie ma swój unikalny charakter, pozostając jednocześnie w harmonii ze sobą. Większość apartamentów ma widok na morze, góry, Słoneczny Brzeg i stare miasto Neseber. Z boku znajduję się najpiękniejsza marina w Bułgarii z przycumowanymi jachtami. Obecnie w ofercie jest ponad 150 apartamentów w 5 oddanych ostatnio inwestycjach.

Kompleks mieszczący się w urokliwej miejscowości Św. Włas. jest nowym i niezwykłym miejscem na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego. Kompleks inwestycji charakteryzuje się spokojną i kameralną atmosferą, jest oazą dla miłujących wolność nowoczesnych ludzi lubiących wygodę i odznaczających się wyszukanym smakiem.

Wszystkie inwestycje znajdują się na pierwszej, drugiej bądź trzeciej linii brzegowej, tym samym odległość najdalej usytuowanego budynku do plaży nie przekracza 250 metrów. Mamy w ofercie bogatą gamę wakacyjnych apartamentów różnej wielkości i w różnych cenach, zapraszamy do kontaktu.

Miejscowość Św. Włas usytuowana jest w odlegości 1,5 km od Słonecznego Brzegu i 7 km od Neseberu. Do lotniska międzynarodowego w Burgas jest zaledwie 36 km. Od kilku lat z Warszawy do Burgas są bezpośrednie połączenia samolotowe WizzAir.

W naszych apartamentach spełnisz swoje marzenia o porannej kąpieli w basenie, śniadaniu na słonecznym tarasie z widokiem na morze, popołudniu na piaszczystej plaży i kąpieli w ciepłym morzu. Innego dnia możesz się wybrać na wycieczkę jachtową. Wieczór możesz spędzić w jednej z klimatycznych restauracyjek. Nadmorskie apartamenty to również świetne miejsce, w które możesz wysłać dzieci na dłuższe wakacje z dziadkami.

Słoneczny Brzeg. Drugą lokalizacją jest sprawdzone miejsce Słonecznego Brzegu. Proponujemy dwie Inwestycje znajdujące się w otoczeniu przyrody. Kompleks idealnie pasuje do przylegającego obszaru parku, wykorzystując wszystkie jego zalety.  Dookoła kompleksu znajduje się kilka placów zabaw, boiska sportowe, miejsca do pikników ect. Słoneczny Brzeg, najbardziej znany kurort nadmorski w Bułgarii, znany jest z pięknych szerokich piaszczystych plaż i niezawodnej słonecznej pogody, która jest w nazwie tego miejsca. Inwestycja, jak wszystkie przez nas oferowane, wyróżnia się wysokim standardem i dobrym gustem architektów.

Pamporowo. Oferujemy również luksusowe apartamenty w górach w kurorcie Pamporowo. Przepiękny kompleks z tradycyjną bułgarską architekturą to miejsce dla miłośników nart i górskich wycieczek. Pamporowo położone jest 85 km od Płowdiw i 240 km od Sofii. Ośrodek znajduje się 1650 m npm w górach Rodopach u podnóża szczytu Sneżanka (1926 m).

Pamporowo jest najbardziej słonecznym bułgarskim górskim kurortem. Zima tutaj jest miękka ze 120 słonecznymi dniami w ciągu roku. Trasy zjazdowe pokryte są śniegiem podczas całego sezonu narciarskiego, który trwa od grudnia do kwietnia. Średnia temperatura powietrza wynosi – 3 ° C.

W Pamporowo jest 17 tras o łącznej długości 37 km. Znajdują się one między 1926 m a 1450 m npm na północnych, wschodnich i zachodnich zboczach szczytu Sneżanka, na którym znajduje się wieża telewizyjna.

Pamporowo oferuje trasy narciarskie dla wszystkich kategorii narciarzy i snowboardzistów – początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych.

Pamporowo jest popularne z tego, że ma najlepsze na Bałkanach warunki dla początkujących narciarzy z długimi zielonym, łatwymi trasami. Jednocześnie posiada też trudne trasy, najtrudniejszym stokiem, dla profesjonalistów, narciarskim jest „The Wall”. Kurort oferuje również noce jazdy, część stoków jest oświetlona i otwarta do 22:00.

Pamporowo jest także odpowiednim ośrodkiem do uprawiania narciarstwa biegowego w lasach górskich Rodopi. Istnieją trzy trasy biegowe o łącznej długości ponad 30 km. Latem to świetne miejsce do górskich wycieczek i kolarstwa górskiego.

W Kurorcie jest także możliwość jazd off-piste, jednak zalecane jest skorzystanie z lokalnego przewodnika podczas takich wypraw.

*

Zakup dokonywany jest bezpośrednio od firmy deweloperskiej, która działa na lokalnym rynku od ponad 20 lat, nie płacą Państwo prowizji pośrednikom. Pomagamy przy finalizacji transakcji na miejscu, jak również organizujemy wyjazdy w celu obejrzenia i wyboru nieruchomości.

Podczas nieobecności właściciela jest możliwość skorzystania z usługi wynajmowania apartamentu przez profesjonalnego operatora, zapewniasz sobie tym samym dodatkowy dochód.

*

Przejdź do opisu pełnej oferty

Zapraszamy do kontaktu:

E-mail: info@apartamentywakacyjnewbulgarii.pl

Telefon:

(+48) 509 267 665

W dni powszednie i w weekendy g. 09:00 – 21:00, z chęcią odpowiemy na wszelkie Państwa pytania, doradzimy i zaproponujemy konkretne oferty zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Kontakt

Katalog Stron WWW Rekomenduje