Atrakcyjny 2 pokojowy apartament w Słonecznym Brzegu w promocji do końca sierpnia 2016r

Specjalna promocja do końca sierpnia 2016 r. Luksusowe apartamenty w Słonecznym Brzegu w atrakcyjnych cenach. Na przykład dwupokojowy apartament 49,5 m 2 w przepięknym kompleksie w Słonecznym Brzegu w otoczeniu przyrody w sierpniu w promocyjnej specjalnej cenie kosztuje tylko 49 tys. euro (standardowa cena 57 tys. euro).

Apartament na sprzedaż nad morzem w Słonecznym Brzegu widok z basenu

Apartament na sprzedaż nad morzem w Słonecznym Brzegu

Apartament na sprzedaż nad morzem w Słonecznym Brzegu widok na basen

Apartament na sprzedaż nad morzem w Słonecznym Brzegu wykończone wnętrze   Apartament na sprzedaż nad morzem w Słonecznym Brzegu wykończone wnętrze 2

Apartament oferowany jest z pełnym wykończeniem w wysokim standardzie – tzw. „pod klucz”, wystarczy zakupić tylko meble.

Zakup dokonywany jest bezpośrednio od firmy developerskiej, nie płacą Państwo prowizji pośrednikom. Pomagamy przy finalizacji transakcji na miejscu, jak również organizujemy wyjazdy w celu obejrzenia i wyboru nieruchomości.

Zobacz pełny opis tej inwestycji

W ofercie Mamy bogatą gamę wakacyjnych apartamentów na sprzedaż w Bułgarii o różnej wielkości i w różnych cenach, zapraszamy do kontaktu, doradzimy i przedstawimy konkretne propozycje zgodnie z Państwa oczekiwaniami:

E-mail: info@apartamentywakacyjnewbulgarii.pl

Telefon: (+48) 509 267 665

Kontakt

Oferta wszystkich nieruchomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *