Dwupokojowy apartament w Słonecznym Brzegu z widokiem na basen – SPRZEDANY

Dwupokojowy apartament z pięknym ustawnym tarasem i widokiem na basen. Składa się z pokoju dziennego, sypialni, łazienki i tarasu. Cena promocyjna do końca lipca 50 000 EUR.

Luksusowy kompleks mieszkaniowy w Słonecznym Brzegu, otoczony parkiem miejskim o powierzchni 10 tys. m2. Jest to budynek 6 piętrowy z przestronnymi apartamentami dwu i trzypokojowymi oraz studia. Z większości apartamentów roztacza się widok na park.

Charakteryzuje się doskonałą lokalizacją. W pobliżu znajdują się sklepy, restauracje, bary, kawiarnie i inne elementy infrastruktury. Apartamenty są w pełni wykończone, gotowe do komfortowego pobytu.

Nieruchomosc na sprzedaz Sloneczny Brzeg morze basen widok 12

Nieruchomosc na sprzedaz Sloneczny Brzeg morze basen widok 4

Apartament na sprzedaz Sloneczny Brzeg architektura dekoracja taras 1

rozklad C405

Apartament na sprzedaz Sloneczny Brzeg wykonczony 1

Apartament na sprzedaz Sloneczny Brzeg wykonczony 9 Apartament na sprzedaż nad morzem w Słonecznym Brzegu wykończone wnętrze 

Zakup dokonywany jest bezpośrednio od firmy developerskiej, nie płacą Państwo prowizji pośrednikom. Pomagamy przy finalizacji transakcji na miejscu, jak również organizujemy wyjazdy w celu obejrzenia i wyboru nieruchomości.

Zobacz pełny opis tej inwestycji

W ofercie Mamy bogatą gamę wakacyjnych apartamentów na sprzedaż różnej wielkości i w różnych cenach, zapraszamy do kontaktu.

E-mail: info@apartamentywakacyjnewbulgarii.pl

Telefon: (+48) 509 267 665

Kontakt

Oferta wszystkich nieruchomości

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *