Powiększone studio w Słonecznym Brzegu z widokiem na morze – Sprzedane

Wyjątkowe powiększone studio z dużym ustawnym tarasem z widokiem na morze o łącznej powierzchni 59 m2! Studio jest wykończone i wyposażone. Mieści się w eleganckim i luksusowym kompleksie, gdzie można przeżyć niezapomniane wakacje w niesamowitej atmosferze w nowoczesnym i najsłynniejszym kurorcie nad Morzem Czarnym w Bułgarii – Słonecznym Brzegu.

Kompleks położony jest w zaledwie 200 m od plaży Cacao Beach. W odległości niecałych 20 minut spaceru znajdują się cudowne zabytki starożytnego miasta Neseber.

W kompleksie dostępne są 3 baseny, dla dorosłych i dla dzieci, plac zabaw, lobby bar, siłownia, sauna, mini golf, snack bar, zewnętrzny grill, sklepy, parking. Kompleks oferuje niezapomniane wakacje niedaleko bogatego życia nocnego, ale jednocześnie w ciszy i spokoju. Cena 27 000 EUR.

Do międzynarodowego lotniska w Burgas zaledwie 25 minut jazdy samochodem. W pobliżu kompleksu przystanek autobusowy, skąd ruszają również bezpłatne autobusy do Parków Wodnych w Nesebyr i w Słonecznym Brzegu.

Zakup dokonywany jest bezpośrednio od firmy developerskiej, która działa na lokalnym rynku od ponad 20 lat, nie płacą Państwo prowizji pośrednikom. Pomagamy przy finalizacji transakcji na miejscu, jak również organizujemy wyjazdy w celu obejrzenia i wyboru nieruchomości.

W ofercie Mamy bogatą gamę wakacyjnych apartamentów na sprzedaż różnej wielkości i w różnych cenach, zapraszamy do kontaktu, doradzimy i przedstawimy konkretne propozycje zgodnie z Państwa oczekiwaniami:

E-mail: info@apartamentywakacyjnewbulgarii.pl

Telefon: (+48) 509 267 665

Kontakt

Powrót do wszystkich ofert

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *