Dwupokojowy apartament z widokiem na morze

W najnowszej inwestycji na górnych piętrach znajduje się kilka apartamentów z pięknym widokiem na morze. wśród nich jest jeden dwupokojowy z widokiem na morze od strony zachodniej. Inwestycja, która zostanie oddana do użytku w maju br. powstaje w odległości 250 metrów od plaży w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w ekskluzywnej części wakacyjnej miejscowości Święty Włas. Nieruchomość dysponuje oczywiście basenem dla dorosłych i dla dzieci oraz innymi udogodnieniami.

 

Apartament 55 ma 49,85 m2 (włączając taras). Apartament składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju oraz łazienki z WC. Z pokoju dziennego i z sypialni jest dostęp do tarasu od strony zachodniej z widokiem na morze. Apartament znajduje się na kondygnacji nazwanej „trzecią”, ale ponieważ inwestycja jest położona na lekkim skłonie od strony morza jest to wyższa kondygnacja. Apartament jest w cenie 69 180 euro. Wszystkie apartamenty w tej inwestycji sprzedawane są wykończone „pod klucz”.

Zakup dokonywany jest bezpośrednio od firmy developerskiej, która działa na lokalnym rynku od ponad 20 lat, nie płacą Państwo prowizji pośrednikom. Pomagamy przy finalizacji transakcji na miejscu, jak również organizujemy wyjazdy w celu obejrzenia i wyboru nieruchomości.

Podczas nieobecności właściciela jest możliwość skorzystania z usługi wynajmowania apartamentu przez profesjonalnego operatora, zapewniając sobie tym samym dochody z nieruchomości.

Zobacz pełny opis inwestycji

W ofercie mam duży wybór apartamentów nad bułgarskim morzem, zapraszamy do kontaktu, doradzimy i przedstawimy konkretne propozycje zgodnie z Państwa oczekiwaniami:

E-mail: info@apartamentywakacyjnewbulgarii.pl

Telefon: (+48) 881 094 096

Kontakt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *