Przeprowadzka całą rodziną do Hiszpanii? To jest możliwe!

Świetny klimat, pyszne jedzenie, słońce przez cały rok. Czego można chcieć więcej od życia? Nie dziwi więc, że Hiszpania już od wielu lat jest jedną z najchętniej wybieranych destynacji do zakupu nieruchomości. Zarówno single, jaki i rodziny znajdą tam odpowiednie dla siebie miejsce. Jaki jest najlepszy rejon do życia w Hiszpanii? Ciężko jest jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, gdyż każda lokalizacja ma inne plusy i minusy. Wszystko zależy od naszych potrzeb. Różne miasta przyciągają różnych ludzi. W tym artykule przyjrzymy się, jakie oferuje Hiszpania nieruchomości (których bogaty wybór tutaj: https://worldresidence.eu/) odpowiednie dla rodzin.

Madryt

Madryt jako stolica zasługuje, aby znaleźć się na pierwszej pozycji, posiada niesamowicie ciekawą historię, niezliczonych atrakcji oraz ciekawych zajęć dla całej rodziny. Niestety, stolica może sprawiać wrażenie zbyt zatłoczonej, a brak dostępu do morza, zwłaszcza latem, jest na pewno dużą niedogodnością.

Świetny klimat, pyszne jedzenie, słońce przez cały rok

Marbella

Marbella została okrzyknięta najlepszym miejscem do życia dla rodzin. Piękne wybrzeża, spokojne morze oraz urocze uliczki przyciągają nie tylko turystów, ale całe rodziny. Ponadto ceny są bardzo niskie w porównaniu do pozostałych rejonów Hiszpanii.

Barcelona

Stolica Katalonii musiała znaleźć się w pierwszej trójce! To niesamowicie atrakcyjne miasto zachwyca młodszych i starszych. Bliskość morza, znakomity klimat, mnóstwo atrakcji do wyboru- jest to również miasto Gaudiego i można tu otoczyć się sztuką po prostu wychodząc na spacer. Niestety, jest to jedno z droższych miast w Hiszpanii i trzeba wziąć to pod uwagę przy rozważaniu przeprowadzki.

Alicante

Alicante jest uważane za jedno z najlepszych miast dla ludzi w podeszłym wieku. Umiarkowany klimat, szerokie i płaskie tereny, piękne plaże- wszystko to sprawia, że jest to wymarzone miasto by spędzić tutaj emeryturę lub cieszyć się wolnym czasem z dziećmi.

Valencia

Jest to pięknie zachowane typowe hiszpańskie miasto. Również leży nad morzem, lecz nie jest to bardzo turystyczne miejsce. Dlatego świetnie sprawdzi się dla młodych rodzin lub ludzi, którzy unikają zgiełku. Mimo spokojnej atmosfery, nie można się tam nudzić!

Hiszpania, jako bardzo zróżnicowany kraj ma dużo do zaoferowania

Malaga

Niezwykle malownicza część Hiszpanii, która rozpieszcza pogodą przez cały rok. Niestety, ale jest to bardzo turystyczne miejsce, zwłaszcza latem, dlatego jeżeli wolimy unikać tłumów, nie będzie to najlepszy wybór dla nas.

Bilbao

Leżące w Kraju Basków miasto z pięknymi widokami, mimo że pogoda jest tutaj bardzo zmienna i nie możemy spodziewać się słońca przez cały rok, jest to bardzo spokojna część Hiszpanii leżąca nad wybrzeżem Atlantyckim.

Hiszpania, jako bardzo zróżnicowany kraj ma dużo do zaoferowania. Dlatego tylko i wyłącznie od nas zależy, na których atrakcjach zależy nam najbardziej.